Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Nowy rok szkolny rozpoczęła Msza Święta. Jak pisała znakomita polska poetka Wisława Szymborska „Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy”. Początek nowego roku szkolnego jest kolejnym etapem naszego życia. Dyrektor Szkoły mgr inż. Michał Słowik powitał wszystkich na uroczystości rozpoczęcia Roku Szkolnego 2019/2020. Rozpoczynamy kolejny rok szkolny, przed nami 10 miesięcy intensywnej, ale także ciekawej i twórczej pracy. Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku. Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy rok szkolny 2019/2020. Wracamy tu po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej nauki. Jesteśmy starsi, mądrzejsi, ale także mamy nowe postanowienia na ten rok szkolny. Dyrektor Szkoły życzył wszystkim miłej atmosfery, wytrwałości oraz niespożytej energii potrzebnej do nauki i pracy. Nowy rok szkolny został oficjalnie rozpoczęty.

Zmiana wielkości fontu
Zmiana kontrastu