Zakończenie roku szkolnego 2019

Zakończenie roku szkolnego 2019

Za nami kolejny  rok  szkolnej  edukacji.  Zabrzmiał  już  ostatni  dzwonek,  niebawem  udamy się na zasłużony odpoczynek.  Dziś będą wręczane świadectwa – podsumowanie  całorocznej pracy. Dyrektor Szkoły mgr inż. Michał Słowik wręczył nagrody książkowe wyróżniającym się uczniom. Były kwiaty i podziękowania dla Pana Dyrektora i wychowawcy za opiekę i troskę. Rok spędzony w szkole zostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców. Dyrektor Szkoły podziękował nauczycielom za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw uczniów, a rodzicom i opiekunom za wspieranie swoich dzieci w procesie edukacji i wychowania. Życzył wszystkim aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania sił do dalszej nauki i pracy. 

Wakacje to zarazem beztroskość, stan relaksu i czas potrzebnego ,,nic nie robienia ”, także podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi. Dyrektor Szkoły życzył  odwagi w spełnianiu marzeń i wytrwałości w dążeniu do celu, również pomyślności i wielu sukcesów. Życzył aby wakacje, ten długo oczekiwany czas, dały wszystkim dużo radości, aby bezpiecznie z nich powrócić i by w pełni sił spotkać się 1 września. 

Zmiana wielkości fontu
Zmiana kontrastu